بابا! می‌خواهند خون تو را با پاک‌کن‌های آمریکایی پاک کنند
بابا! می‌خواهند خون تو را با پاک‌کن‌های آمریکایی پاک کنند
فرزند شهید حسین محرابی خواستار حضور حداکثری مردم در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری شد و نوشت: دعا کن بابا! برخی از دنیاطلبان می‌خواهند، خون تو را با پاک‌کن‌های آمریکایی پاک کنند.

به گزارش گروه و حماسه مقاومت پایگاه خبری تحلیلی چهار زبانه سهند آزادی به نقل از خبرگزاری فارس، تنها ۱۴ روز به زمان آغاز سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است. هر چه به این زمان نزدیک می‌شویم تلاش‌ها برای ترغیب حضور حداکثری پررنگ‌تر می‌شود. در این میان برخی خانواده‌های شهدای مدافع حرم ضمن پیوستن به پویش «#هر _خانه_ یک_ستاد» خواستار حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رأی هستند.

فاطمه محرابی فرزند شهید حسین محرابی در نامه‌ای خطاب به پدر شهیدش نوشته است: ما در انتظار به ثمر رسیدن خون‌های شهدایمان هستیم، دعا کن بابا! برخی از دنیاطلبان می‌خواهند، خون تو را با پاک‌کن‌های آمریکایی پاک کنند، اشتباه است. یادمان بیاید، معلم گفته: این انقلاب امانت است، امانت را به نااهل ندهیم، چرا که همانا باطل رفتنی است.

شهید حسین محرابی متولد شهریور ماه سال ۵۶ و از رزمندگان مدافع حرمی است که از طریق لشکر فاطمیون برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) به سوریه رفت. او در دهم آذر ماه سال ۱۳۹۵ در آخرین روزهای ماه صفر و در ایام شهادت امام رضا (ع) در منطقه حلب به شهادت رسید.

از شهید حسین محرابی سه فرزند به نام‌های زینب، فاطمه و محمد مهیار به یادگار مانده است. مزار این شهید مدافع حرم در گلزار شهدا بهشت رضا (ع) مشهد مقدس واقع شده است.

انتهای پیام/