بلاتکلیفی مطالبه چندین ساله مردم تبریز/ قفل شهر تبریز!
بلاتکلیفی مطالبه چندین ساله مردم تبریز/ قفل شهر تبریز!
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: پروژه قانلی گول یکی از مطالبات چندین ساله شهروندان تبریزی بوده که سالیان سال در بلاتکلیفی به سر می‌برد و باید برای این پروژه اقدامات اساسی صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری سهند آزادی از تبریز، حجت‌الاسلام رسول برگی روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه چهار ضمن تبریک عید نوروز اظهار کرد: در سال جدید از چندین پروژه شهرداری منطقه چهار بازدید کردیم که یکی از آنها تملک باغات در محدوده چشمه‌لی باغ بوده که حدودا ۲ هکتار آن تملک شده و ۱۱ هزار متر هم زمین وجود دارد که اگر تملک شود، می‌تواند به باغ و پارک بزرگی تبدیل شود.

وی افزود: اگر این باغات تملک شود و در اختیار شهروندان قرار گیرد، پارک دیگری به مجموعه‌های شهرداری اضافه خواهد شد، در وضعیت آب و هوای فعلی تبریز این محل برای اکسیژن‌سازی شهر موثر بوده و می‌توان برای شهروندان محل تفریح و تفرج باشد و چون منطقه به محدوده صنعتی نزدیک است، می‌تواند در تغییر آب و هوا نقش مهمی داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: طی این بازدیدها از محل پروژه استخر ستارخان نیز بازدید کردیم که متاسفانه کارگاه تعطیل شده بود.

برگی در ادامه یادآور ش: حدوداً ۵ میلیارد تومان برای این محل در بودجه سال‌جاری  در نظر گرفته شده که مقرر شد برای تکمیل این محل فورا اقدامات لازم صورت گیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پروژه قانلی گول هم یکی از مطالبات چندین ساله مردم بوده که سالیان سال در بلاتکلیفی به سر می‌برد و باید برای این پروژه اقداماتی صورت گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، ادامه داد: از شهردار منطقه درخواست کردیم تا اقدامات لازم را برای پروژه قانلی‌گول اجرایی کرده و فورا نخاله و زباله‌های موجود در این محل جمع‌آوری شود تا بتوانیم با اتمام پروژه به شهروندان خدمات مطلوبی ارائه دهیم.

برگی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در حال حاضر قفل شهر باز شده و با یاری خداوند تمام پروژه‌ها را پیگیری خواهیم کرد تا به اتمام برسد، این پیگیری‌ها نشان می‌دهد که اعضای شورا برای خدمتگزاری به مردم حاضر هستند و حاشیه‌ها نمی‌تواند تاثیری در عزممان داشته باشد.

انتهای پیام/