بنتو: ایران قدرتمند است و باید هوشیار باشیم/ هدف‌مان پیروزی و صدرنشینی است
بنتو: ایران قدرتمند است و باید هوشیار باشیم/ هدف‌مان پیروزی و صدرنشینی است
سرمربی کره پیش از دیدار با ایران، گفت: به دنبال برد و صدرنشینی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری سهندآزادی ، تیم ملی فوتبال کشورمان فردا (پنجشنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ در دور نهم مسابقات انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ میهمان کره‌جنوبی است.

پائولو بنتو، سرمربی کره‌جنوبی در نشست خبری این دیدار، گفت: قبل از این بازی هر دو تیم دچار مشکلاتی شدند و ابتلا به ویروس کرونا و مصدومیت مشکلاتی را برای هر دو تیم ایجاد کرد. شرایط برای ما مقابل ایران مثل بقیه بازی‌هایمان در انتخابی جام‌جهانی است.

وی افزود: سبک بازی ما با ایران متفاوت است، اما به نظرم بازی جذابی خواهد شد. برای صدرنشینی تلاش می‌کنیم. ایران یک امتیاز ویژه دارد و می‌تواند با یک تساوی صدرنشین بماند. به دنبال شکست ایران هستیم و می‌خواهیم برنده بازی شویم. ایران تیم قدرتمندی است، اما هدف اصلی ما پیروزی و صدرنشینی است.

بنتو ادامه داد: ما در این بازی تنها به دنبال ۳ امتیاز هستیم. درست است رقیب تمام بازیکنان خود را در اختیار ندارد ولی تیمی قدرتمند است. ما به دنبال شکستن رکورد نیستیم. تنها امر مهم پیروزی تیم است و مثل بازی رفت در بازی فردا  با تمام قوا وارد زمین می شویم.

سرمربی کره عنوان کرد: می خواهیم سوار بر بازی باشیم. می خواهیم در خط میانی زمام امور در اختیار ما باشد تا بتوانیم به رقیب فشار بیاوریم. ما با تیمی قوی بازی داریم و باید هوشیار باشیم.

انتهای پیام/