رئال مادرید به دنبال انتقام / چلسی در بدترین زمان ممکن
رئال مادرید به دنبال انتقام / چلسی در بدترین زمان ممکن
امشب در چارچوب دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چلسی و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری سهند آزادی ، امشب در چارچوب دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه، چلسی میزبان رئال مادرید خواهد بود. دیداری مهم از ۲ مدعی اصلی که به نوعی تکرار جدال نیمه نهایی فصل گذشته نیز است.

در فصل گذشته، چلسی در نیمه نهایی مقابل رئال مادریدِ زیدان موفق ظاهر شد و حالا امیدوار است بتواند در این فصل نیز این درخشش را تکرار کند.

چلسی فصل گذشته برای دومین بار قهرمان اروپا شد و در ابتدای فصل مدعی اصلی قهرمانی به شمار می‌رفت ولی رفته رفته این تیم به دلیل مشکلاتی مثل رفتن آبراموویچ  ضعیف و ضعیف‌تر شد و حالا روزگار خوبی ندارد.

چلسی در ابتدای هفته مقابل برنتفورد شکست ۴ بر یک را تجربه کرد تا با کوله‌باری از ناامیدی مقابل رئال صف آرایی کند.

توخل به دلیل جدایی از همسرش پس از ۱۴ سال در شرایط سخت روحی و روانی است و این مشکل نیز مزید بر علت شده تا چلسی از کیفیت اصلی خود فاصله گیرد. باید دید امشب آیا آبی‌های لندن می‌توانند بر این مشکلات فائق آیند و رقابتی بزرگ را رقم زنند؟

توخل در خصوص این مسابقه گفت: چالش بزرگی پیش روی ماست. این بازی بسیار هیجان انگیز است و ما می‌دانیم مسابقه بزرگی مقابل رئال داریم. این دیدار قطعا سخت خواهد بود.

از طرف دیگر رئال مادرید فصل خوبی را سپری کرده و با آنچلوتی و با بازیکنانی مثل بنزما ، مودریچ و کورتوا به تیمی قدرتمند بدل شده است.

آنها با اینکه در ابتدای سال ۱۴۰۱ مقابل بارسلونا شکست سنگینی را تجربه کردند ولی به نظر می‌رسد برای این مسابقه آماده باشند و تصمیم دارند عملکردی مثبت در مسابقه خارج از خانه رقم بزنند.

رئال مادرید در دور گذشته پاری سن ژرمن قدرتمند را شکست داد و به همین دلیل به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این رقابت نام گرفته است.

تونی کروس گفت: آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند و به نظرم به همین دلیل بازی‌ با آنها بسیار سخت است. ما باید روی خودمان تمرکز کنیم و بهترین نمایشمان را به اجرا گذاریم.

آنچلوتی به دلیل کرونا شاید بزرگترین غایب رئال مادرید برای این مسابقه باشد.

ترکیب‌های احتمالی چلسی و رئال مادرید را در زیر مشاهده کنید:

چلسی: مندی – آزپیلیکوئتا – چالوبا – رودیگر – جیمز – کانته، جورجینیو، آلونسو، کواچیچ، هاورتز، پولیسیچ

رئال مادرید: کورتوا، کارواخال، میلیتائو، مندی، آلابا، کروس، کاسمیرو، مودریچ، والورده، بنزما و وینیسیوس جونیور

انتهای پیام/