صفحات پسر نتانیاهو در شبکه‌های اجتماعی مسدود شد
صفحات پسر نتانیاهو در شبکه‌های اجتماعی مسدود شد
در پی اقدام پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دعوت از مردم برای برگزاری تظاهرات در برابر منزل یکی از اعضای کنست، فیسبوک، اینستاگرام و توییتر اقدام به تعلیق حساب کاربری وی کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری تحلیلی چهار زبانه سهند آزادی به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه‌های اجتماعی «فیسبوک»، «توییتر» و «اینستاگرام» روز جمعه صفحه شخصی «یائیر نتانیاهو» فرزند «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به دلیل دعوت برای برگزاری تظاهرات در برابر منزل یکی از اعضای کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) تعلیق کرد.

پسر نتانیاهو خبر داد پس از آنکه دعوت به برگزاری تظاهرات در برابر منزل «نیر اورباخ» یکی از اعضای حزب «یامینا» به رهبری «نفتالی بنت» کرده، فیسبوک و توییتر به مدت ۲۴ ساعت و توییتر به مدت ۱۲ ساعت صفحات شخصی وی را مسدود کرده‌اند.

حزب لیکود به رهبری نتانیاهو تلاش دارد تا اورباخ را از رای دادن به کابینه تغییر که توسط یائیر لاپید و نفتالی بنت تشکیل خواهد شد، منصرف کند.

یائیر نتانیاهو نیز در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار آدرس منزل نیر اورباخ کرد که این اقدام با قوانین فیسبوک و توییتر در تضاد قرار دارد.

حزب لیکود اقدام شبکه‌های اجتماعی در بستن حساب کاربری پسر نتانیاهو را محکوم کرده و آن را سرکوب گروه‌های سیاسی و رقابت‌های سیاسی توصیف کرده است.

انتهای پیام/.