صهیونیست‌ها با دوره‌گردی در اروپا به‌ دنبال تشدید فشار و تنش‌آفرینی علیه ایران هستند
صهیونیست‌ها با دوره‌گردی در اروپا به‌ دنبال تشدید فشار و تنش‌آفرینی علیه ایران هستند
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: صهیونیست‌ها با دوره گردی در قاره سبز به دنبال تشدید فشار علیه ایران و تنش آفرینی هستند، از این‌ رو مشاهده می‌شود که نتانیاهو پس از سفر به آلمان، در انگلیس حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری سهند آزادی ، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در واکنش به درخواست نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با نخست‌وزیر بریتانیا برای تشدید فشارهای بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی و ایجاد اجماع بین‌المللی، اظهار کرد: ایران هراسی سیاستی است که محور صهیونیستی-آمریکایی طی چند سال اخیر در پیش گرفته و به شدت آن را دنبال می‌کند.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: بر این اساس طی ماه‌های اخیر شاهد رفت و آمدهای دیپلماتیک مقامات آمریکایی به کشورهای منطقه بودیم اما این سیاست با شکست روبه‌رو شد.

وی ادامه داد: اکنون صهیونیست‌ها با دوره گردی در قاره سبز به دنبال تشدید فشار علیه ایران و تنش آفرینی هستند، از این‌رو مشاهده می‌شود که نتانیاهو پس از سفر به آلمان، در انگلیس حضور یافت.

این نماینده مردم درمجلس یازدهم با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رو به افول است، خاطرنشان کرد: سیاستمداران این رژیم جعلی خودشان اعتراف می‌کنند در حال فروپاشی هستند، از این‌رو نخست وزیر صهیونیست‌ها با این اقدامات صرفا در حال دست و پا زدن بی خود است.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس متذکر شد: امروزه اروپایی‌ها نیز متوجه شدند، ایران قدرتمند است و باید با این کشور کنار بیایند، بنابراین موضع گیری‌های آنان نیز صرفا برای انحراف افکار عمومی است.