همه کالاهای اساسی فراوان است مردم نگران نباشند
همه کالاهای اساسی فراوان است مردم نگران نباشند
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: همه کالاهای اساسی به وفور در کشور وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شش زبانه سهندازادی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی در گفتگویی با اشاره به گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، گفت: کالاهای اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ،  روغن نباتی، برنج، شکر، تخم‌مرغ  و میوه خواهد بود.
وی ادامه داد: روزانه گشت‌های متعددی در کشور انجام خواهد شد و از ابتدای دی‌ماه تاکنون حدود ۳۰۰ هزار واحد کسبی بازرسی‌ شده و ۳۰ هزار پرونده تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال‌ شده است.
به گفته‌ سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، در ایام پایانی سال و در ایام نوروز گشت‌های بازرسی تشدید خواهد شد و بدون تعطیلی به فعالیت هایشان ادامه می دهند؛ البته پس‌ از عید نوروز و تا پایان ماه مبارک رمضان این گشت‌ها ادامه خواهد داشت.
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی یادآور شد:  با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده و نظارت بر بازار شاهد صف‌های طولانی کالا مانند سال گذشته نیستیم و مرغ به‌ راحتی و آسانی در دسترس مردم قرار دارد.
به گفته امرالهی، همه کالاهای اساسی به وفور در کشور وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

انتهای پیام/