کشف ۱۲۰ کیلو افیون و دستگیری بیش از ۱۳۰۰ خرده فروش
کشف ۱۲۰ کیلو افیون و دستگیری بیش از ۱۳۰۰ خرده فروش
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اجرای مرحله ششم طرح آرامش در شهر تهران، گفت: در این طرح ۱۸۶ خرده فروش موادمخدر شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش پایگاه خبری سهند آزادی، سردار عباسعلی محمدیان به تشریح جزئیات اجرای مرحله ششم طرح آرامش در پایتخت پرداخت و گفت: مرحله ششم این طرح به مدت سه روز از نوزدهم لغایت بیست و یکم اسفند ماه و با بهره‌گیری از تمام توان و استعداد درون و برون سازمانی به مرحله اجرا درآمد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه بر ضرورت اجرای مرحله ششم طرح آرامش در شهر متناسب با شرایط پایانی سال و همچنین حلول ماه مبارک رمضان تاکید و اضافه کرد: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و نیز نزدیک شدن به ایام پایانی سال، برابر تأکیدات سردار فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر پاکسازی محله‌های شهر تهران از حضور خرده فروشان مواد مخدر، معتادان متجاهر و نیز در راستای ارتقا میزان رضایتمندی شهروندان، برخورد قاطع و همه جانبه با خرده فروشان مواد مخدر و پاک سازی نقاط آلوده شهر با تمرکز بر مناطق شوش مولوی و هرندی، پارک‌ها، بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها، اطراف محیط‌های آموزشی و … به عنوان یکی از اولویت‌های مأموریتی و پیشدستانه، در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

وی در ادامه به تشریح دستاوردهای اجرای موفقیت‌آمیز مرحله ششم طرح آرامش در شهر تهران پرداخت و خاطر نشان کرد: با تلاش و مجاهدت شبانه روزی همکارانم در پلیس تخصصی مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ و یگان‌های انتظامی، یکهزار و ۱۶۰ معتاد متجاهر و ۱۸۶ خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

سردار محمدیان، اضافه کرد: در مدت زمان اجرای طرح فوق، علاوه بر کشف قریب به ۱۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر و انهدام هشت باند قاچاق مواد مخدر، ۲۰ باب مغازه و منزل مسکونی نیز پلمب شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان ضمن تاکید بر اهتمام پلیس بر تحقق شعار نوروزی سال ۱۴۰۳ و فراهم آوردن سالی آرام و امن برای شهروندان، تثبیت مناطق پاک سازی شده از لوث معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر و نیز استمرار اجرای طرح آرامش در شهر تا پایان ایام نوروز و ماه مبارک رمضان را یکی از اولویت‌های مأموریتی پلیس دانست و اضافه کرد: از عموم مردم درخواست داریم هر گونه اطلاعات و اخبار در خصوص خرید و فروش مواد مخدر و حضور معتادان متجاهر را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.