کشف ۳۳ میلیاردی پلیس آذربایجان‌شرقی در طرح مقابله با محتکران
کشف ۳۳ میلیاردی پلیس آذربایجان‌شرقی در طرح مقابله با محتکران
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی در اجرای طرح‌های ضربتی مقابله با احتکار و قاچاق کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، از کشف بیش از 234 تن‌ انوع اقلام قاچاق، احتکار شده‌ و خارج از شبکه در چند روز گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سهند آزادی ، فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی در اجرای طرح های ضربتی مقابله با احتکار و قاچاق کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، از کشف بیش از ۲۳۴ تن  انوع اقلام قاچاق، احتکار شده ‌و خارج از شبکه توزیع  شامل آرد، روغن خوراکی، ماکارونی، شکر، حبوبات، برنج و گندم احتکاری ‌و نهاده دامی در چند روز گذشته خبر داد.

سردار “حسین عبدی” ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به شناسایی و دستگیری محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، اظهار داشت: با دستور ویژه فرمانده کل انتظامی برای اجرای  طرح‌های ضربتی  مقابله با احتکار‌ و قاچاق کالاهای  اساسی و مورد نیاز مردم، شناسایی و دستگیری محتکران کالاهای اساسی، طی روزهای گذشته آغاز شده و این روند با قوت ادامه دارد. 

 فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی بیان کرد: طی چند روز گذشته و با اجرای طرح‌های ضربتی پلیس توسط همکارانم در سراسر استان برای بازدید از انبارها، شناسایی و دستگیری  محتکران، بیش از ‌۷۰ تن آرد، ۶۵  تن روغن خوراکی، ۱۹ تن ماکارونی، ۱۶ تن شکر، ۱۳ تن حبوبات، ۱۱ تن برنج و ۹ تن گندم و ۳۴  تن نهاده دامی‌ احتکاری کشف گردید که ارزش آن ها بیش از ۳۳ میلیارد ریال برآورده شده است.

وی در ادامه افزود: علاوه بر مواد خوراکی احتکار شده، بیش از ۲۰۰۰ لیتر مواد شوینده، ۱۰ تن کود شیمیایی و حدود ۲ میلیون عدد تجهیزات پزشکی قاچاق در عملیات‌های مختلف کشف شده است.

انتهای پیام/