امام جمعه تبریز: عملیات غرور آفرین نیروی هوافضای سپاه مسلمانان جهان را خوشحال کرد
امام جمعه تبریز: عملیات غرور آفرین نیروی هوافضای سپاه مسلمانان جهان را خوشحال کرد
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با حضور در سازمان بسیج اقشار سپاه عاشورا ضمن تبریک به رزمندگان قهرمان ایران اسلامی به ویژه نیروی هوافضای سپاه بابت انجام اقدام تنبیهی علیه رژیم اشغالگر، گفت: این عملیات غرور آفرین موجب شادی ملت فلسطین، غزه، مسلمانان جهان و ایران اسلامی شد.

به گزارش روزنامه سراسری وبین المللی شش زبانه سهند آذربایجان ،نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با حضور در سازمان بسیج اقشار سپاه عاشورا ضمن تبریک به رزمندگان قهرمان ایران اسلامی به ویژه نیروی هوافضای سپاه بابت انجام اقدام تنبیهی علیه رژیم اشغالگر، گفت: این عملیات غرور آفرین موجب شادی ملت فلسطین، غزه، مسلمانان جهان و ایران اسلامی شد.
آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در جلسه ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه عاشورا اظهار کرد: حتی آنهایی که قشر مذهبی نیستند اما به ایران علاقه مند هستند آنها هم از این قضیه خوشحال اند، این یک مساله ملی است و همه از این موضوع احساس غرور کردند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح در سایه تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، به جایی رسیده اند که اینگونه با دشمنان اسلام و بشریت و نسل کشی مبارزه می کنند.

آیت الله آل هاشم ادامه داد: کمتر از چند روز از بیانات رهبر انقلاب و اقدام تبیهی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه نمی گذرد که رزمندگان اسلام پاسخ مناسب را دادند.

وی افزود: به عنوان یک ایرانی افتخار می کنم و خوشحالم و احساس غرور می کنم و به تمامی رزمندگانی که این عملیات را فداکارانه انجام دادند و مقابل دشمن ایستادند درود می فرستم.

وی ادامه داد: رزمندگان اسلام در این عملیات، ضمن پاسخ مناسب به رژیم صهیونیستی، به امریکایی ها نیز پیام دادند که اگر در این مساله ورود کنند تکلیفشان مشخص است و آمریکایی ها نیز دیشب اعلام کردند که نمی خواهند وارد درگیری با ایران شوند و از رژیم اسرائیل نیز خواستند تا ورود نکرده و پاسخ ندهد.

به گزارش سهند آذربایجان در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، بامداد یکشنبه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.